Evoke אורבן קלאסיק

כשהעיר נפגשת עם קלאסיקה

בחר את ההרפתקה העירונית שלך

סדרת אופנועי העיר החשמליים של אורבן זמינה בשתי גרסאות.
האורבן S הוא אופנוע ספורט מעוצב בסגנון איטלקי, והאורבן קלאסיק מחזיר לימים של פעם. שני הדגמים זמינים עם שדרוגי מטען כפול אופציונליים, אפשרויות צבע שונות, ואביזרים נוספים שלא מבית היוצר. שני האופנועים מתהדרים בטווח של 200 ק"מ (125 מייל) ותאוצה מרשימה. זהו האופנוע החכם האידיאלי לניווט בשטח עירוני. זהו האופנוע החשמלי הראשון עם בלימה מדויקת, אביזרים המותאמים לטכנולוגיה, כמו ניווט מובנה, ובנייה ללא קלאץ', מה שהופך אותו לכלי הרכב המושלם עבור נופי העיר ורכיבה באזורים כפריים כאחד.

Evoke אורבן S

Mk20

Evoke אורבן קלאסיק

Mk20

תכונות סדרת אורבן 2020

חקור את העיר שלך

200 ק"מ (125 מייל) לטעינה, מהירות מרבית 130 קמ"ש (81 מייל לשעה).

טען את Evoke אורבן S או את אורבן קלאסיק בפחות מדולר, ורכב עד 200 ק"מ לטעינה. טעינה בתחנת טעינה ציבורית של J1772 תמלא מחדש עד 90 דקות רכיבה עם אופציה למטען כפול מובנה ואם נסיעותיכם יובילו אתכם אל מחוץ לעיר, האופנועים בסדרת אורבן יזרמו עם התנועה במהירות מרבית של 130 קמ"ש.

צמיגי תרכובת כפולה

טווח ארוך או דרך דביקה; למה לא את הכי טוב משני העולמות? האופנועים החשמליים של Evoke שואפים למקסם את יעילות הכוח. עם צמיגי התרכובת הכפולה שלנו (DCT) לדגמי Mk20, הם מספקים תרכובת גומי צפופה במרכז הצמיג כדי למקסם את יעילות הסיבוב ומתחם גומי רך יותר בצדדים כדי למקסם את האחיזה.

מטענים כפולים מובנים

דגמי Evoke Mk20 מציעים כעת שדרו מטען אופציונלי המקטין את זמני הטעינה בחצי. זה מאפשר טעינה של 80% סוללה תוך פחות מ 90 דקות!

Evoke Mk 20 מנוע מרכז (Hub Motor)

19 קילו-וואט של מתן כוח טהור בחבילת מנוע מרכז רחבה במיוחד 6 אינץ'. סדרת האורבן Mk20 של Evoke כוללת מנוע מרכז 19 קילו-וואט משודרג ברוחב 6 אינץ' לניהול תרמי מוגבר, פיזור חום טוב יותר ומאפשר רכיבה ארוכה יותר. עם מומנט מרבי של 116.6 ניוטון-מטר, המנוע המרכז של Evoke מספק דינמיות ואחיזה מדהימים מהכביש המהיר עד לרחובות.

ניהול סוללות ליתיום-יון שאין כמוהו

S.M.A.R.T ניהול מצברים
טכנולוגיית הניטור, הניתוח והדיווח העצמי של Evoke מעבירה נתוני ניהול מצברים במהירות של 250 קילובייט לשנייה ליחידת עיבוד מרכזית מובנת המאפשרת אינטגרציה חלקה של מידע ובטיחות בחבילת סוללות.

מצבי רכיבה

3 מצבים לחוויה טובה יותר; בהתאמה אישית לצרכים שלך
אקו: מצב חיסכון בחשמל למקסימום טווח וכדי ליהנות מהנופים.
עיר: לתנאי רכיבה ממוצעים בנסיעה היום-יומית שלך.
פרו: כוח בלתי מוגבל לנועזים שבכביש

טווח

לאורבן קלאסיק יש טווח מרשים של 200 ק"מ שיכול לאפשר לך נסיעה לאורך ימים מבלי שתצטרך לטעון.

הילוך אחורי

מנסה לחנות באזור צפוף?
אין בעיה, דואגים לך!

סוללת גיבוי 12 וולט

עם סוללה של 12 וולט מובנת, סדרת האורבן מספקת מידע קריטי על האופנוע שלך גם אם הסוללה הראשית שלך חלשה.

קל לרכיבה

סדרת האורבן קלה כמו לרכוב על אופניים. עם מצערת "סובב וסע" בלבד, הרכיבה פשוט הפכה להרבה יותר קלה.

מחיר קמעונאי מומלך ע"י היצרן

המחיר המומלץ עבור האורבן S הוא 7,899 דולר, ולאורבן קלאסיק 7,999 דולר. מחיר זה ללא מע"מ, משלוח או כל חיוב חובה אחר. אנא בקש את המחיר הסופי מכיוון שניתן לקבוע אותו רק על סמך המיקום.

1_nop9jl

סובב וסע

86 פאונד/רגל של מומנט מגדיר מחדש את התאוצה לרוכבים חדשים ומנוסים. סדרת האורבן היא סדרת האופנועים החשמליים הראשונה שתוכננה באמת לרוכבים חדשים. אין צורך בניסיון.

2_po4isw

סוללת ליתיום-יון

פטנט עיצוב הסוללות מעניק לסדרת האורבן טווח עירוני של 200 ק"מ בטעינה אחת. מערכת הבלימה המתחדשת שלנו מיועדת במיוחד לסביבה העירונית.

3_j7v6qm

100% ירוק

עם מנוע חשמלי לחלוטין, סדרת אורבן מורידה את פליטת ה -Co2 ביותר מ- 90%. ערכת הטעינה בבית של Evoke מאפשרת לך לטעון לנוחיותך.

47c5cc78-8433-45d8-add0-c153c4e972fe_o5gkla

מנוע מרכז בעוצמה גבוהה

עם מנוע מרכז (Direct Drive Hub Motor) המתהדר בהספק שיא של 19 קילו-וואט, תוכל ליהנות ממנוע חזק ללא מורכבות הבעירה הפנימית.

6bfbdca2-e09b-4623-b37c-c2df592d143b_ijutux

מערכות אבחון מובנות

אבחון בזמן אמת מאפשר לך לנסוע בידיעה שאתה תהיה הראשון לדעת אם משהו משתבש בסדרת האורבן שלך. המשמעות של הצג הפשוט היא שתדע בדיוק מה לא בסדר בלי שתצטרך להיות מומחה.

c400cdd2-d396-43cb-b98c-684e3537cc58_owqjpk

מותאם לסגנון הרכיבה שלך

לסדרת האורבן יש שלוש הגדרות ביצועים. פשוט על ידי מתפריט האופנוע שלך, אתה יכול לעבור מסביבה עירונית למצב פרו באופן מידי. אתה מחליט על הדרך בה אתה רוכב.